Historia, idea i najważniejsze nasze cele.

 

foto 2SEDKOMP Spółka Jawna istnieje od roku 1992. Założyciele i współwłaściciele firmy - Zdzisław Sawicki i Ireneusz Sikora to informatycy, programiści i projektanci systemów komputerowych.

 

SEDKOMP specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw i instytucji. Firma jest integratorem usług komputerowych, stara się swym działaniem sprostać wszelkim potrzebom informatycznym, jakie pojawiają się w biznesie, administracji czy szkolnictwie. Stąd różnorodny zakres prac i tematów, którymi SEDKOMP się zajmuje.

Naczelna dewiza firmy to rzetelność w stosunkach z Klientami. Na każdym etapie prac identyfikujemy się z Klientem i wspieramy jego interesy, nie bagatelizujemy żadnego zgłaszanego problemu.

foto 1Historia SEDKOMPU to w dużej mierze historia tysięcy rozwiązanych problemów użytkowników komputerów – od najprostszych po najbardziej skomplikowane.

 

Wielkim atutem firmy są pracujacy w niej ludzie. Zgrany, kompetentny i młody zespół oraz szerokie grono fachowych współpracowników to solidny filar bieżących i przyszłych sukcesów.