ZAWIADOMIENIE O PRZEKSZTAŁCENIU

ZAWIADOMIENIE O PRZEKSZTAŁCENIU
SEDKOMP Spółka Jawna Sawicki, Sikora
w SEDKOMP Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Uprzejmie informujemy, że w dniu 04 grudnia 2019 roku (dzień przekształcenia) Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrował przekształcenie SEDKOMP Spółka Jawna Sawicki, Sikora w SEDKOMP Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. SEDKOMP Spółka z o.o. jest następcą prawnym spółki jawnej.

SEDKOMP Sp. z o.o. została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000817059.

Zarząd SEDKOMP Sp. z o.o. składa się z jednej osoby - Zdzisława Sawickiego Prezesa Zarządu, będącego dotychczasowym wspólnikiem spółki jawnej uprawnionym do jej samodzielnego reprezentowania.

Siedziba Spółki i jej adres nie uległy zmianie. Nie uległy również zmianie numery REGON i NIP, jak również numery dotychczasowych rachunków bankowych.

SEDKOMP Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością z mocy przepisów Kodeksu spółek handlowych i Kodeksu cywilnego przysługują wszelkie prawa i obowiązki spółki jawnej - SEDKOMP Spółka Jawna Sawicki, Sikora.

SEDKOMP Sp. z o.o. stała się z mocy prawa stroną wszystkich umów zawartych przez spółkę jawną - SEDKOMP Spółka Jawna Sawicki, Sikora. Na SEDKOMP Sp. z o.o. przeszły wszystkie przysługujące SEDKOMP Spółce Jawnej Sawicki, Sikora prawa majątkowe - własność nieruchomości i ruchomości, w tym maszyny, urządzenia, towary - oraz wszelkie prawa niemajątkowe, w szczególności koncesje, zezwolenia, licencje, wierzytelności, prawa z papierów wartościowych.

Z uwagi na powyższe wszelkie dokumenty proszę „wystawiać" uwzględniając dokonane przekształcenie, w tym zmianę nazwy i formy prawnej Spółki.

Piknik wędkarski 02.06.2019

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci i młodzież w wieku do 14 lat wraz z opiekunami na spławikowe zawody wędkarskie, które odbędą się w niedzielę, 2-go czerwca nad siedleckim zalewem.

Zapraszamy na szkolenie jpk

 

Termin: 30.11.2016 r., godz. 9:00

Miejsce: Hotel JANUSZ, ul. Pusta 15, Siedlce, III p. (zmiana lokalizacji)

Czas trwania: 3 godz.

Cena: 129 zł netto

Szczegółowy program szkolenia:

 1. Podstawa prawna JPK
 2. Cel wprowadzenia JPK – przełomowe zmiany w prowadzeniu kontroli podatkowej.
 3. Co to jest Jednolity Plik Kontrolny?
 4. Struktury logiczne JPK:
  1. Księgi rachunkowe,
  2. Wyciągi bankowe,
  3. Magazyn
  4. Ewidencja zakupu i sprzedaży VAT
  5. Faktury VAT
  6. Podatkowa Księga przychodów i rozchodów
  7. Ewidencja przychodów
 5. Kogo i od kiedy dotyczy obowiązek przekazywania JPK?
 6. Sposoby udostępniania danych w postaci JPK.
 7. Na co zwrócić uwagę przed 1 stycznia 2017 r.?
 8. Zasady bezpiecznego przesyłania danych w JPK:
  1. Możliwe formy przesyłania danych
  2. Jakie wymogi techniczne należy spełnić dla skutecznego przesyłania danych
  3. Zasady bezpieczeństwa przesyłana danych (szyfrowanie)
  4. Skutki ujawniana danych w JPK
 9. Sankcje.
 10. Skąd czerpać wiedzę?
 11. Praktyczne omówienie wdrożenia w programach finansowo – księgowych – Comarch ERP OPTIMA:
  1. Jak wygenerować Jednolity Plik Kontrolny w Comarch ERP OPTIMA
  2. Konfiguracja ustawień
  3. Generacja i eksport plików JPK
  4. Dane przenoszone do JPK
 12. Sposoby zabezpieczania danych w firmie - Automatyczna kopia bezpieczeństwa.

Prowadzący:

dr inż. Magdalena Krawczyk – specjalista ds. systemów ERP, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Szkoły Głównej Handlowej oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wieloletni pracownik działu wdrożeń specjalizujący się we wdrażaniu systemów informatycznych, szkoleniach oraz opracowywaniu analiz wdrożeniowych przedsiębiorstw, nauczyciel akademicki – wykładowca wyższych uczelni.

Hanna Kukawska – za-ca kierownika działu wdrożeń w SEDKOMP, Certyfikacja przez Comarch S. A. na poziomie profesjonalisty z zakresu Comarh ERP OPTIMA Księgi Rachunkowe, Książka Przychodów i Rozchodów, Magazyn, Płace i Kady. Praktycznie wdraża Comarch ERP OPTIMA od 8 lat.

Piotr Osłowski - Specjalista ds. systemów MSP, absolwent informatyki Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Wieloletni pracownik działu wdrożeń specjalizujący się we wdrożeniach systemów MSP, programista. Certyfikowany przez Comarch S. A. na poziomie profesjonalisty z zakresu Comarch ERP OPTIMA Księgi Rachunkowe, Książka Przychodów i Rozchodów, Płace i Kadry.

Do pobrania:

Axence nVision nagrodzony tytułem Produkt Roku 2013

Produkt Roku logotyp

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Państwem wiadomością o nagrodzeniu systemu Axence nVision tytułem Produkt Roku 2013. 

Produkt Roku jest tytułem przyznawanym firmom z branży informatycznej, które poprzez dostarczane oprogramowanie, sprzęt i świadczone usługi pomagają w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

Polecamy Państwu wdrożenia systemów do monitoringu sieci, sprzętu i pracowników, w szczególności produkt nVision. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskujecie Państwo zwiększoną kontrolę w swoim przedsiębiorstwie.

 

Certyfikat Produktu Roku 2013

Artykuł o nagrodzie dla Axence nVision

BEZPECZEŃSTWO – monitoring sieci, sprzętu i pracowników


nVisionScreen plSystem Axence nVision to narzędzie,  które dostarczy pełną informację  o sieci w firmie, to możliwość zrobienie dokładnej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, to również monitoring pracowników, ochrona danych przed wyciekiem, oraz zdalny dostęp do komputerów użytkowników . Axenxe nVision zapewni bezpieczeństwo w Twojej firmie.
Axence nVision składa się z 5 modułów:

 • Moduł Network – monitorowanie sieci
 • Inventory- zaawansowana inwentaryzacja sieci (audyty licencji)
 • Users – inteligentne monitorowanie pracowników
 • HelpDesk – zdalny dostęp do komputerów
 • DataGuard – ochrona danych przed wyciekiem (blokowanie portów)

 

 

Czytaj więcej: BEZPECZEŃSTWO – monitoring sieci, sprzętu i pracowników

Serwis


 • Sprzęt komputerowy
 • Kasy fiskalne
 • Sieci komputerowe

Wdrożenia


 • Comarch ERP Optima
 • Comarch ERP XL
 • Comarch ERP Altum

Sprzedaż


 • Sprzęt komputerowy
 • Oprogramowanie

Podpis elektroniczny


Używamy plików cookies, aby zapewnić funkcjonalność naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. zobacz więcej...

Copyright © 2013 SEDKOMP